WORKSAD

Services

TOPLU İŞE ALIM

Toplu İşe Alım

 

İş dünyasında, özellikle internetten yapılan başvuru işlemlerinde, en önemli konu personel seçimidir. Yığılan başvuru işlemlerinin üstesinden gelmek, mesai isteyen bir işlemdir. Değerlendirme ve kayıt altına alma işlemleri, bu konuda uzmanlık ister. Toplu işe alım kategorisinde bütün bu işlemleri sizin yerinize yapıyoruz.

Profesyonel Hizmet Anlayışı

Büyük firmaların en önemli farkı personel alımıdır. Sektörde en iyi şekilde temsil edecek elemanlar, en önemli konudur. Doğru bir şekilde eleman alımı, bu kategoride başarıyla sonuçlanır. Bilinçsiz bir şekilde gerçekleştirilen eleman alımları iş gücü kaybına neden olur. Sektörel anlamda başarısızlığın temelinde personel kalitesi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra devamsızlık ve işi bırakma gibi durumlar sıkça yaşanıyor. Toplu işe alım kategorisinde problem yaşanmaması için firmamızın hizmet kalitesini değerlendirebilirsiniz.

Hizmet Programımız

Şirketler için en önemli konu personel alımıdır. Toplu alım işlemlerinde her bölüm için uygun elemanların seçimi belli bir program gerektirir. Üretim ekibinin oluşturulması, mülakat işlemleri sonucunda gerçekleştiriliyor. Müşteri hizmetleri için uygun eleman tercihi de bu kategoride değerlendiriliyor. Üretimde sertifika ve tecrübe ön plandadır. Ayrıca elemanın iş ahlakı da incelenmektedir. Müşteri hizmetleri konusunda sosyal ve pozitif olan kişiler tercih edilmektedir. Davranış, deneyim ve işinde profesyonel olmak gibi şartlar değerlendirilmektedir. Toplu işe alım işlemlerinde, sektörel anlamda yeni gelişmeler takip edilmektedir. Güncel cihazların kullanımı konusunda deneyimli olmak oldukça önemlidir. Personel alım kategorisinde güncel resmi açıklamalar ve programlar takip edilmektedir. Bu kategoride mesaiye kalmak istemiyorsanız, bizi tercih edebilirsiniz.

Toplu alım işlemlerinde belirlenen proje konusunda kısmen çözüm üretebiliriz. Yani personel alım işlemlerinde yardımcı pozisyonunda olabiliriz. Bunun yanı sıra genel anlamda çözüm üretebiliriz. Alım işlemlerini tamamen bize devredebilirsiniz. Sizin adınıza en doğru personel alım işlemini gerçekleştirebiliriz.

İşçi alımların öncelikle başvurular değerlendirilmektedir. Bu değerlendirme sonucunda tercih edilen kişilere mail gönderilir. Adaylara, uygun zaman diliminde mülakat işlemini gerçekleştiriyoruz. Mükalat sonucunda işe alınan elemanlar konusunda son söz sizin. Sizin onayınızdan sonra bu elemanların alım işlemleri yapılmaktadır. Gerekli bütün evraklar tamamlanmaktadır. İşçi alımında zaman alan işleri sizler için çözümlüyoruz.

Konusunda Deneyimli Eleman Kadrosu İle Çözüm Üretiyoruz

Eleman ve işçi alım kategorisi, sizi asıl işinizden alıkoyabilir. Bu kategoride sorun yaşamamak için profesyonellerle çalışmalısınız. Personelimiz toplu alımlar kategorisinde gerekli eğitimi görmektedir. Eğitim programı düzenli bir şekilde güncellenmektedir. Bu şekilde yeni gelişmeler karşısında gerekli çözümleri sunuyoruz.

İşçi alım işlemlerinin yanı sıra danışmanlık hizmeti de sunuyoruz. İşin ehli olan personelimiz, bu konuda gerekli çalışmaları takip etmektedir. İşçi alımı, mülakat, gerekli evrakların hazırlanması gibi konularda personelimiz deneyimlidir. İş potansiyelinizin artması için güncel çözümler takip edilmektedir. En etkili güncel çözümler, bu kategoride kolaylık sağlamaktadır. Toplu alım işlemlerinin başarılı sonuç vermesi için özel program uygulanmaktadır. İşi bırakma veya işten bıkma gibi durumların meydana gelmemesine dikkat edilmektedir.

BİZE ULAŞIN
İletişim
  • Hacı Halil Mh. Çeşme Cd. No: 33/8
    Gebze – Kocaeli
  • +90 262 643 00 50
  • info@worksad.com
  • Pazartesi – Cuma 09:00 – 18:00
  • Cumartesi 09:00 – 13:00