WORKSAD

Services

TESİS YÖNETİMİ

Tesis Yönetimi

Büyük tesislerin yönetimi, sağlıklı hizmet adına değer taşır. Günümüzde tesis yönetimi modern yöntemlerle gerçekleştirilmektedir. Firmamızın size sunduğu tesis yönetim çalışmaları, çok yönlü detayları içermektedir. Worksad bünyesinde eğitilen personellerle verilen bu hizmetler, profesyonelliği hedeflemektedir.

 Tesis Yönetimi Hizmetleri

Tesislerde çok sayıda çalışan bulunmaktadır. Bu çalışanların her birinin farklı bir görevi mevcuttur. Çünkü tesislerdeki çalışma alanları fazladır. Ayrıca tesislerin müşteri kapasiteleri de fazladır. Bu iş yoğunluğu arasında kurumlar bazı işleri gerçekleştirmekte zorlanabilir. Tarafımızda verilen tesis yönetimi hizmetleri, bu zorlukların giderilmesine yöneliktir. Sunduğumuz çalışmalar arasında temizlik, bina ve bahçe bakımı çalışmaları bulunmaktadır. Bunun dışında teknik onarım, havuz bakımı, peyzaj hizmetleri mevcuttur. Tesislerin güvenliğinin sağlanması da ciddi bir konudur. Firmamız, deneyimli güvenlik personelleriyle bu alanda da destek sunmaktadır.

Bu çalışmalarla beraber hizmetlerimiz idari yönetimi de kapsamaktadır. Yapılan bu çalışmalar ile, tesislerin iş yükü hafifletilmektedir. Böylelikle tesis yöneticileri ve çalışanları asıl işlerine odaklanabilirler. Yapılan çalışmalar, problemleri çözmeye odaklıdır. Profesyonel çalışanlarımız, alanlarında eğitimlidir. Yeterlilik sertifikasına sahip çalışanlardır. Verdiğimiz eğitimler sonrasında çalışanlarımız sınava tabi tutulmaktadır. Sınavda başarılı olan personelimiz çeşitli alanlarda görevlendirilmektedir.

Firmamız, modern çağın yöntemlerini sürekli takip etmektedir. Çünkü dünya, her geçen gün gelişmeye, yenilenmeye devam ediyor. Firmamız, bu yenilikler doğrultusunda çalışanların eğitimlerini günceller. Böylelikle her daim güncel tekniklere hakim çalışanlarla hizmet sunar. Bu çalışmalar, firmamız tarafından denetime tabi tutulmaktadır. Çalışanlarımız sürekli olarak denetime hazır biçimde görevlerini sunmaktadır. Hizmetlerimizin odağında hizmet kalitesini yüksek tutmak bulunmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti her şeyin üzerindedir.

 Tesis Yönetimi Hizmetinin Avantajları

Hizmet sunan tesisler, geniş çaplı işletmelerdir. Tesislerde birden çok alanda hizmet sunulabilir. Bu hizmetlerin her birinde kusursuz olmak önemlidir. Tesisler kusursuzluğa odaklanırken, bazı alanlardaki çalışmaları aksayabilir. Firmamız, size sunduğu destekler sayesinde bu aksamaları önlemektedir.

Konu hakkında size hizmet veren ekip, tesis yönetimi eğitimine sahiptir. Eğitimin içeriği, tesis yönetiminde esas alınan yasalar ve yönetmelikleri kapsamaktadır. Zaman zaman konu hakkındaki yasalar güncellenebilir. Hizmet veren ekibin bu değişimlerden haberdar olması şarttır. Özellikle idari yönetim hakkında sunulan hizmette, bu kavram çok önemlidir. Bazı evrakların hazırlanması, kaydedilmesi ve saklanması hukuki prosedür gereğidir. Firmalara yapılan denetimlerde, öncelikle bu belgeleri incelenmektedir. Bunlarda yapılan ufak bir hata, hukuki yaptırımları beraberinde getirebilir. Bu nedenle ceza alan çok sayıda firma bulunmaktadır. Alınan cezalar, şirketler adına olumsuzluk teşkil eder. Bunların yaşanmaması için hizmet sunan personelin bilinçli olması şarttır. Alanında deneyimsiz ve bilgisiz kimseler bu çalışmaları yapamazlar. Firmamız Worksad sunduğu hizmetlerde yılların deneyimlerini ve birikimlerini size ulaştırmaktadır.

Tesislerin yükünü hafifletmek adına sunulan çalışmalar hakkında bizden bilgi alabilirsiniz. Daha detaylı bilgiler için telefon numaralarımızı arayabilirsiniz. Telefon numaraları dışında e mail adreslerimiz de sizlere hizmet vermektedir. Göndereceğiniz mailler tarafımızdan en kısa sürede yanıtlanmaktadır.

BİZE ULAŞIN
İletişim
  • Hacı Halil Mh. Çeşme Cd. No: 33/8
    Gebze – Kocaeli
  • +90 262 643 00 50
  • info@worksad.com
  • Pazartesi – Cuma 09:00 – 18:00
  • Cumartesi 09:00 – 13:00