WORKSAD

Services

SEÇME VE YERLEŞTİRME

Seçme Ve Yerleştirme

 

Standart bir prosedürle ele alınan aday arama metodları genel olarak etkili bir çözüm sunmaz. Özellikle üst düzey, orta ve uzman pozisyonlar için alım söz konusu olduğunda, daha detaylı ve planlı bir çalışma gerekir. Bu konuda başarıyı hedef alan doğru prosedürlerin uygulaması adına, profesyonel destek alınmalı ve detaylandırılma yapılmalıdır. Güncel olan adayın veritabanı belirli kriterler ile doğru seçimler altında ön plana çıkarılmış olması gerekir. Her bölüm için etkili seçim gerçekleştirirken buna uygun insan kaynakları danışmanlık yaklaşımı altında, sizlere üst düzey bir destek sağlamaktayız. Ayrıca aday seçimi konusunda ele aldığımız teknolojik araçlar, şirket yapısının mantığına ve amacına uygun seçimi çok daha kolay bir hale getirmektedir. Doğru işe alım prosedürü sağlanması için o yüzden seçme ve yerleştirme büyük öneme sahiptir.

Şirket İhtiyacına Uygun Doğru Personel Alımı

İşe alım noktasında planlama aşaması seçme ve yerleştirme çalışmalarının en önemli kısmıdır. Bu konuda şirketin ihtiyaçlarına yönelik stratejilerin ele alınması için, firma ve sektör analizini detaylı olarak ele almaktayız. Firma bazında belirlenmiş bir pozisyon için doğru kriterler altındaki çalışanın ortaya çıkarılmasını sağlıyoruz. Bu kriterler firmanızın mantığına, ihtiyaç ve isteklerine, bilgiyle, beceriye uygun şekilde seçilir. Ayrıca pozisyon için belirlenen fiyat politikasına uygun adayı sizlerle buluşturmaktayız. Böylece firmanıza değer katacak, performansı yükseltecek ve işi doğru şekilde gerçekleştirecek etkin personeli elde edebilirsiniz.

Doğru Aday İçin Etkili Stratejik Çalışmalar

Gerçekleştirilen uygulama aşamasında belirlenmiş olan stratejilere sadık kalarak çalışmaları yürütüyoruz. Bu mantık çerçevesinde tüm kaynaklarımız ve veri tabanımız etkin şekilde kullanılır. Aynı zamanda adaylar adına kişilik analizi gerçekleştirilir, iş tecrübeleri noktasında detaylı bilgileri elde ederiz. Bu bilgileri sağlamak için en doğru mülakat işlemini ele almaktayız. Sağladığımız hizmet politikamız dahilinde, her sektör için uzmanlık alanını geliştirmiş danışmanlarımızı atamaktayız. Böylece sektör bazında ihtiyaç ve isteklerinizi karşılayacak doğru çalışanı sizlerin huzurunuza sunuyoruz. Sizin için geriye sadece ön görüşme yapmak kalıyor. Bunu gerçekleştirdikten sonra hızlı bir süreç içerisinde doğru personeli firmanıza dahil edebilirsiniz. Profesyonel bir anlayışla ele aldığımız seçme ve yerleştirme çalışmalar konusunda, ayrıca güçlü referanslarımızla sizlere güven sunmaktayız.

Her Açıdan Doğru Aday

Etkili bir yaklaşımla vakit kaybetmeden firmanız için en doğru adayı, gerçekleştirdiğimiz çalışmalar doğrultusunda elde edebilirsiniz. Özellikle şirketinizle tüm noktalarda uyum sağlayacak çalışanlar, gerçekleştirilen planlama, stratejik uygulamalar ve projelendirme ile ortaya çıkarılmaktadır. Aynı zamanda personel ile şirket arasındaki kültürel uyumluluğu da bu konuda ele alarak doğru bir işe alım süreci gerçekleştirmekteyiz. Yerleştirme kısmına gelindiği zaman ise, onayını sağladığınız aday için detaylandırılmış referans araştırma sürecini ele almaktayız. Bu sayede firmanız için en uygun adayı belirlemiş oluyoruz. Bütün bu sürecin etkili ve doğru biçimde sağlanması, isteklerinize uyum gösterecek çalışanı bulunması adına hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN
İletişim
  • Hacı Halil Mh. Çeşme Cd. No: 33/8
    Gebze – Kocaeli
  • +90 262 643 00 50
  • info@worksad.com
  • Pazartesi – Cuma 09:00 – 18:00
  • Cumartesi 09:00 – 13:00