WORKSAD

Services

PEYZAJ HİZMETLERİ

Peyzaj Hizmetleri

Firma hizmeti olarak hem personel hem de proje imkanları sunmaktayız. Özellikle tecrübeli ekibimizle beraber dilediğiniz projelerde aktif şekilde çözüm sunuyoruz. Bu çözümlerden birisi de peyzaj hizmetleridir. Daha konforlu ve nezih yaşam için peyzaj tasarımları hizmeti sunmaktayız. Peyzaj tasarımı alanında uzman peyzaj mimarlarımız tarafından yapılmaktadır. Projelerin başlangıcından bitimine kadar her süreçte aktif şekilde yer almaktayız. Özellikle pek çok kişinin ihtiyaç duyduğu tasarım aşamasında yer alıyoruz. Peyzaj mimarlarımız hizmet kapsamında projenin çiziminden sonuna kadar hizmet vermektedir. İster düzenleme isterseniz tasarım projelerinin hizmetini firmamızdan alabilirsiniz.

 Peyzaj Hizmetlerinden Sağlananlar

  Peyzaj hizmetleri kişilerin istekleri ve projenin durumuna göre sunulmaktadır. Doğaya en uygun tasarımlar konfor ve modernlikle buluşturulur. Böylelikle hem doğa çalışması hem de tasarım çalışmalarından faydalanabilirsiniz. Tasarımların tamamı uzman ekip tarafından koordine edilmektedir. Tasarımlar mimarlar tarafından altyapıya ve projeye göre ayarlanmaktadır. Müşterilerin isteklerine göre birden fazla tasarım da çizilebilir. Ekibimiz projeleri yerinde görerek anında tasarım işlemlerine başlamaktadır. Böylelikle tasarım ve peyzaj hizmetleri de en kısa sürede alınabilir. Tasarım hizmeti ile beraber dilerseniz maliyet çalışmaları da alınabilir.

  Projenin maliyeti, zamanı ve tasarımları hizmet kapsamında bulunmaktadır. Bu sayede ekstra bir hesaplama ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Hizmet veren uzman mimarlar maliyet hesabı ile beraber tasarımları sunmaktadır. Keşif yaparak en doğru tasarımlar müşterilere doğru şekilde sunulmaktadır. Verilen zamanda tasarım ve projeler hizmete alınabilir. En kısa sürede de müşterilere teslim edilir.

 Peyzaj Uygulama Hizmetleri ve Çalışmalar

  Peyzaj hizmetleri genel olarak projelendirme ve tasarım hizmetleri sunar. Projenin ne aşamada olduğunun bir önemi yoktur. İster başlangıç ister bitiş aşamasında olsun her proje hizmete alınır. Peyzaj uygulama hizmetlerinde öncelikli olarak tasarım hizmeti sunulmaktadır. Tasarımla ilgili bir fikir yoksa proje aşaması mimarlarımız tarafından yürütülür. Bu süreçte müşterilerin istekleri de ön planda tutulur. Yapılan tüm çalışmalar tamamen özgün olup, projelerle doğrudan uyum sağlamaktadır. Proje aşamasında da peyzaj hizmeti vererek maliyet hesapları çıkartabiliriz.

  Peyzaj çalışmalarında genellikle bitki ve bahçe detay çalışmaları sunmaktayız. Bunların haricinde avan proje ya da uygulama hizmeti de vermekteyiz. Burada önemli olan çalışmalarımız sırasında uzman ekip ile hizmet vermektir. Yapılan tasarım ve projeler peyzaj mimarları tarafından sunulmaktadır. Bu sayede hem proje hem de doğa detayları ön plana çıkartılmaktadır. Bitki projeleri peyzaj hizmetlerinde daha çok tercih edilmektedir. Bitki projelerinde ise detaylandırma ve bitkilendirme işlemlerinin tamamı yapılmaktadır.

  Projenize uygun doğa konseptini en iyi şekilde uygulamaktayız. Özgün içeriklerle dolu projelerimizde tasarım doğrudan mimarlarımız tarafından yapılmaktadır. Bu sayede hem görsellik hem de doğallık ideal şekilde sunulmaktadır. Yaşam alanlarını doğa ile buluşturan hizmetlerimiz projelerinize göre sunulmaktadır. Projelerin daha güzel ve yaşanabilir olması da peyzaj hizmetlerinden geçmektedir. Hizmetlerimizden yararlanmak, yaşam alanlarına farklılık katmak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN
İletişim
  • Hacı Halil Mh. Çeşme Cd. No: 33/8
    Gebze – Kocaeli
  • +90 262 643 00 50
  • info@worksad.com
  • Pazartesi – Cuma 09:00 – 18:00
  • Cumartesi 09:00 – 13:00