WORKSAD

Services

ÖZGEÇMİŞ HAZIRLAMA

Özgeçmiş Hazırlama

Özgeçmiş kişinin iş deneyimlerini içeren tanıtım yazısıdır. Cv adı da verilmektedir. Özgeçmişler Türkçe ya da İngilizce olarak hazırlanabilmektedir. Genelde bilgisayar ortamında oluşturulur. Başvuru şekline göre de çıktı alınır veya mail atılır. Özgeçmişler fotoğraflı olmalıdır. İşle alımlarda fotoğraflı belgelerin daha başarılı olduğu bilinir. İlk defa özgeçmiş hazırlayacaklar belirli kriterleri bilmelidir. Bunun için internet üzerindeki şablonlardan faydalanılabilir. Ancak özgeçmişin amacına ulaşması için kapsamlı olması gerekir. Kapsamlı özgeçmiş hazırlama işi ik firmaları tarafından yapılmaktadır. Web sitesinden faydalanabileceğiniz bu hizmet son derece hızlıdır. İşin türüne göre özgeçmiş hazırlayarak başarı oranınızı yükseltebilirsiniz. Özgeçmişler hazırlandıktan sonra indirilerek bilgisayara kaydedilebilir. Mail atılarak da sanal ortamda muhafaza edilebilir.

 Özgeçmiş Nasıl Hazırlanır?

  Firmamız personel hizmetleri konusunda destek veren uzman bir firmadır. Bu hizmet özgeçmiş hazırlama aşamasından başlar. Özgeçmiş hazırlarken doğru bilgiler verilmelidir. Ön elemeler bu bilgilere göre yapılacağı için yanıltıcı olmaması gerekir. Firmalar cvlere çoğu zaman bir kez bakarlar. Bu sebeple ilk bakışta hitap edecek bir cv olmalıdır. İdeal bir cv için profesyonel kurumlardan destek almak gerekir. İnternet sitesi üzerinden bu hizmeti almak mümkündür.

 Özgeçmişte Yer Alan Bilgiler

  Kişisel bilgiler kısmından hazırlanmaya başlanır. İsim, soy isim, doğum yeri ve tarihi ilk bilgilerdir. Fotoğraf bu alana eklenir. Medeni durum özel bir bilgi sayılsa da işveren tarafından istenebilir. Kişinin herhangi bir engel durumu varsa bu kısımda belirtilmelidir. Bu kısımdan sonra eğitim bilgileri gelmektedir. İlkokuldan itibaren okul bilgisi yazılmalıdır. Son bitirilen okuldan başa doğru yazılır. Okulun ismi, bölüm ve bitirme yılı bilgilerde yer almalıdır. Yüksek lisans ve doktora bilgileri en başa yazılır. Okuldan sonra iş deneyimleri sıralanır. Yine sondan başa doğru sıralama yapılmalıdır. İşyeri adı, çalışılan pozisyon ve çalışma süresi yazılır. Ek olarak işten ayrılma sebebi de belirtilmelidir. Talebe göre alınan maaş pozisyonun yanına yazılabilir. Sahip olunan sertifikalar varsa bu alana yazılır. Sertifika adı, alınan kurum ve alınış tarihi belirtilir. Sempozyum ve dış eğitimler bu kısma ilave edilebilir. Son kısım ise karakter özelliklerini anlatan kısımdır. Hobiler ve idealler yer alabilir. Bu kısım dikkatli şekilde doldurulmalıdır.

 Uzman Gözünden Özgeçmiş

  İnsan kaynakları deneyim gerektiren bir iştir. Uzun yıllardır bu işi yapan firmamız sizlere bu konuda yardımcı olur. Binlerce özgeçmiş arasından başarılı olanları seçerek yönlendirmeler yapmaktadır. Aradığınız işi hızlı bulabilmeniz için özgeçmiş hazırlama ipuçları verilmektedir. Bunun için web sitesindeki cv hazırlama kısmına gitmeniz yeterlidir. CV tercihini Türkçe ya da İngilizce olarak seçebilirsiniz. Başka bir dilde uzmansanız cv Türkçe hazırlandıktan sonra çevirisini yapabilirsiniz. Hazırladığınız cv ekibimizce gözden geçirilmektedir. Düzeltme istenen durumlarda size bilgi verilir. Böylece eksiksiz ve doğru hazırlamanız hedeflenir. Tam ve uygun bir v işe girişte sizi bir adım öne taşımaktadır.

BİZE ULAŞIN
İletişim
  • Hacı Halil Mh. Çeşme Cd. No: 33/8
    Gebze – Kocaeli
  • +90 262 643 00 50
  • info@worksad.com
  • Pazartesi – Cuma 09:00 – 18:00
  • Cumartesi 09:00 – 13:00