WORKSAD

Services

OFİS TEMİZLİĞİ

Ofis Temizliği

Ofisler, yapılan çalışmaların sunulduğu mekanlardır. Bu nedenle, her zaman düzenli ve tertipli görünmesi gereken mekanlardır.  Woksad ofis temizliği çalışmaları, hizmet odaklı çalışma anlayışımızın ürünüdür. Bu hizmetler özel eğitimli personelimizle sizlere sunulmaktadır.

  Ofis Temizliği Hizmetleri

  Firmamızın size sunduğu çalışmalar, profesyonel bir kaliteyi içermektedir. Bünyemizde görev yapan ekip, önce detaylı bir eğitime tabi tutulur. Bu eğitimde hedef, yapılacak çalışmanın detaylarının kavratılmasıdır. Eğitim sonrasında personel, yeterlilik sınavına tabi tutulmaktadır. Sınavın ardından başarılı olan personele, yeterlilik belgesi verilmektedir.

  Temizlik, zannedildiğinin aksine herkes tarafından yapılacak bir çalışma değildir. Her işin olduğu gibi temizliğin de incelikleri vardır. Örneğin, temizlikte kullanılan deterjanlar kimyasal maddelerdir. Bunların sağlığa zarar vermemesi için bazı yöntemlerin bilinmesi gereklidir. Verdiğimiz eğitimlerde personelimize MSDS hakkında bilgiler kazandırılmaktadır. Bu eğitim temizlik sırasında oluşacak risklerin azaltılması adına değer taşımaktadır.

  Personelimiz, çalıştığı yerlerde bilgisini ve yetkisi aşan alanlara girmemektedir. Bunun için personelimiz ile gizlilik sözleşmesi düzenlenmektedir. Bu sözleşme müşterilerimizin ve firmamızın mahremiyetini korumayı hedeflemektedir.

 Detaylı Ofis Temizliği

  Firmamız ofis temizliği çalışmalarında hızlı ve titiz olmayı amaçlamaktadır. Ofisler, günün önemli bir bölümünde çalışılan alanlardır. Bu alanlarda yapılan temizliğin mümkün olduğu kadar çabuk tamamlanması önemlidir. Fakat bunun yanında yeterli hijyen sağlanması da gerekir. Ekibimiz bu bilinçle sizlere hizmet vermektedir. Bunun sağlanması adına ekibimiz, hizmet öncesi keşif çalışması yapmaktadır. Keşif çalışmasında ofisin büyüklüğü, yapılacak işlerin neler olduğu önceden belirlenmektedir. Sonrasına işin en verimli şekilde tamamlanması için plan yapılmaktadır. Temizlik ekibimiz, belirlenen günde gelerek, plana uygun halde temizliği gerçekleştirmektedir. Bu temizliğin hedefinde ofisin tüm detaylarıyla temizlenmesi vardır. Önce ofisin yoğun çalışılan alanlarından temizliğe başlanır. Kapı ve cam temizliği, zemin temizliği önemli bir aşamadır. Bununla birlikte ofiste mutfak ve tuvaletlerin temizlenmesi sağlanmaktadır. Özellikle tuvaletlerin hijyeni, hem çalışanlar hem müşteriler için değerlidir. Sağlanan bu çalışmalarda klasik temizlik yöntemlerinin ötesine geçilmektedir. Firmamız, konu hakkındaki son teknolojileri takip etmektedir. Temizlik sağlanan makineler ve üstün performanslı deterjanlar, bu çalışmanın parçasıdır. Bunların doğru şekilde kullanılması, sizlere gerçek hijyeni sunmaktadır.

  Güvenli Temizlik Hizmeti

  Anlaşma sağladığımız müşterilerimizle sürekli temizlik hizmetinde bulunmaktayız. Sürekli ofis temizliği planlamasında bazı denetimler sağlanmaktadır. Bu denetimlerin amacı personelimizi kontrol etmektir. Tarafımızdan gerçekleştirilen denetimler rutin saatlerde yapılmaz. Bu durum personelin her an dikkatli olmasını sağlamaktadır. Personelin yaptığı temizlik, denetimden geçirilerek, gerçek temizliğe özen gösterilmektedir.

  Yaşam alanlarının gereklerine uygun temizlenmesi sağlık açısından değerlidir. Sürekli toz ve kirin olduğu yerler çeşitli hastalıkların sebebidir. Bunu engellemenin tek yolu hijyen sağlamaktır. Sizlere sunduğumuz çalışmanın merkezinde bu hijyeni sağlamak bulunmaktadır. Siz konusu bu hijyene kavuşmak için bizlerden randevu alabilirsiniz. Çalışmalarımızın tüm detayları hakkında bilgi için bizi arayabilirsiniz. Veya e mail adreslerimize mail göndererek bize ulaşmanız mümkündür.

BİZE ULAŞIN
İletişim
  • Hacı Halil Mh. Çeşme Cd. No: 33/8
    Gebze – Kocaeli
  • +90 262 643 00 50
  • info@worksad.com
  • Pazartesi – Cuma 09:00 – 18:00
  • Cumartesi 09:00 – 13:00