WORKSAD

Services

MEMNUNİYET ANKETİ

Memnuniyet Anketi

Bir firmanın şirket içi tüm yaşananlar adına bilgi sahibi olabilmesi için, memnuniyet anketi büyük öneme sahiptir. Yapılacak olan etkin ve doğru anket ile personelin şirkete ve yönetim grubuna duyduğu güven tespit edilir. Ayrıca duydukları aidiyet hissiyetinin ölçeği, sorumlulukları, çalışanlar arasındaki iletişimin derecesi ve genel memnuniyet belirlenir. Bu da şirketin daha verimli ve daha yüksek bir performans altında çalışmalar gerçekleştirmesine olanak tanır. En alt kademeden en yüksek noktaya kadar şirket için çalışanların düşünceleri büyük önem taşımaktadır. Bu konuda şirketiniz için gerçekleştirdiğimiz anket neticesinde, tüm bu soruların cevaplarını net olarak elde edebilirsiniz. Belirlenmiş olan keşif, proje ve planlama dahilinde en doğru istatistiği sizlere sunuyoruz. Böylece gerekli olan önlemleri alabilir, aksak gördüğünüz kısımlarda tamamlama süreci gerçekleştirebilirsiniz.

 Memnuniyet Anketi Desteği

  Ele alınacak olan memnuniyet anketi adına mutlaka bazı kriterler doğru adımlarla ön plana çıkarılmalıdır. Özellikle gerçekleştirilecek olan keşif neticesinde, araştırma firmanızın yapısına ve özelliklerine bağlı olarak şekillendirilmektedir. Ayrıca araştırma sonucunda ortaya çıkarılan aksiyonlar sizinle birlikte ele alınmaktadır. Böylece gidişatı beraber kadromuz ile birlikte görebilir, neticeyi anbean takip edebilirsiniz. Şirket içi memnuniyet ve bağlılık departmanlar arası etkileşimin çok daha verimli hale gelmesine olanak tanımaktadır. Bu yüzden firma bazında yaşanabilecek gün yüzüne çıkarılması gereken olası durumlar, memnuniyet anket seçeneğiyle belirlenir. Sağlanacak olan anket için uzman kadromuz ile sizlere detaylı bir çalışma sunuyoruz. Ele alınması gereken tüm kriterler belirli plan doğrultusunda ortaya çıkarılır. Böylece anketin dinamizmi belirlemek suretiyle çalışanlarla etkileşim harekete geçirilir.

 Memnuniyet Anketinin Önemi

  Her şeyden önce şirket içi iletişim ve çalışanların memnuniyeti, performans ile verim açısından büyük önem taşımaktadır. O yüzden çalışanların şirket ve yönetim grubu açısından duyduğu güven derecesi etkin biçimde ortaya çıkarılmalıdır. Verimliliğin önemli ölçüde artırılması için çalışan iş memnuniyeti her zaman bilinmelidir. Bu ölçeklendirme neticesinde çalışan bağlılığı ve üretim verimliliği optimum seviyeye çıkmaktadır. Ancak belirli bir süreç içerisinde doğru planlama ile ele alınacak memnuniyet, tüm bu opsiyonlar eşliğinde şirket için aktif hale getirilir. Sağladığımız hizmet politikamız ile sizlere en iyi memnuniyet anketi desteğini sunuyoruz. Bu konuda farklı şirketlerin planlama sürecini iyi bilen kadromuz, doğru anket test hizmeti ile ortaya çıkarılması gereken etmenleri sizlere sunmaktadır.

 Güçlü Bir Şirket İçin Sağlam Etkileşim

  Günümüz global dünyasında rekabet konusunda öne geçmek için şirket içi güçlü bir etkileşim gerekir. Özellikle çalışanların memnuniyeti ve aidiyet duygusu büyük önem taşır. Şirkete olan güven, şirketi benimseme ve sorumluluk bilinci gibi etmenler üst kurul tarafından her zaman bilinmesi gerekir. Böylece yaşanabilecek aksaklıklarla meydana gelecek problemler minimum seviyeye indirilir. Bu konudaki en etkin çözümler için sizlere uzman kadromuz ile profesyonel destek sunmaktayız. Şirket adına verim ve performansın artması için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN
İletişim
  • Hacı Halil Mh. Çeşme Cd. No: 33/8
    Gebze – Kocaeli
  • +90 262 643 00 50
  • info@worksad.com
  • Pazartesi – Cuma 09:00 – 18:00
  • Cumartesi 09:00 – 13:00