WORKSAD

Services

MAĞAZA TEMİZLİĞİ

Mağaza Temizliği

İşveren ve çalışanların online ortamda bir araya gelmelerini sağlayan worksad hizmetleri, kalite prensipleri çerçevesinde şekillenmektedir. Deneyimli kadrolar sayesinde çalışanların uzun süreli kariyer planlaması yapmasına imkan sağlayan hizmetler, işveren ihtiyaçlarını da en hızlı şekilde karşılar.

  Her zaman hazır bulunan worksad cv bankası, karşılıklı taleplerin en doğru kişiler arasından karşılanması için kullanılır. İşveren ve iş arayanların talepleri ücretsiz ve sertifikalı eğitimlerle desteklenir. Adayların kurumumuza olan güveni, taleplerin doğru bir şekilde çözüme kavuşması prensibiyle sürdürülür.

 Aradığınız İş Size Tek Tık Uzakta!

  Güncel iş ilanlarının hedef kitleyle buluşmasını sağlayan hizmetlerimiz, iş arayanların da uygun pozisyonlara anında ulaşmasını sağlar. İşinin ehli olan kadroların kurumsal firmaların ihtiyacını karşılamasına odaklanan çalışmalarımız sayesinde güvenilir hizmete kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Teknolojiden destek alarak sürdürdüğümüz işlemler, ihtiyaç sahiplerinin aradıkları mağaza temizliği yapacak kadrolara anında ulaşmasını sağlar.

  Firma memnuniyetinin değerlendirilmesi hizmet verdiğimiz firmaların elemanlarını güvenli bir ortamdan seçebilmesi için desteklenir. Problem yerine çözüm üretmek felsefesiyle devam ettirdiğimiz hizmetler sayesinde kısa vadede iş arayanlar ve eleman arayanlar ortak noktada buluşabilirler. Gelişen ve değişen iş dünyasının ihtiyaçlarına odaklanan ekiplerimiz, her sektörde değişen dinamikleri yakından takip ederek çalışanların hayatına değer katar.

 Temizlik Hizmetlerinde Tüketici Beklentisine Odaklanan Çalışma Anlayışı

  Temizlik hizmetlerinde müşteri talep ve beklentilerine odaklanan çalışma anlayışımız, uzman ekiplerle hazırlanan iş planına uygun olarak yönetilir. Mağaza temizliği talepleri;

 * Mağaza metrekaresi,

* Hizmet aralığı ve

* Sektör beklentileri göz önünde tutularak uygun ekiplerle karşılanır.

  Temizlik ihtiyacı duyulan alanın günlük çalışma şekli göz önünde tutularak hazırlanan iş planları, konusunda deneyimli ekipler tarafından belirlenir. Mekan temizliğinden ortamın genel düzenine kadar her talebin eksiksiz olarak karşılandığı çalışmalar sayesinde mağaza çalışanları sadece müşteri memnuniyetine odaklanabilirler. Kariyer fırsatlarının online platformda değerlendirilmesine imkan veren çalışmalarımız, konusunda uzman ekiplerle kurumsal firmaların bir araya gelmesini kolaylaştırır.

 İş Gücünde Kalite Beklentisi

  İnsan gücünün değerini bilen ekiplerimiz profesyonel bir çalışma anlayışı sergileyerek tarafların ortak noktada buluşmasını sağlar. Meslek ve çalışma tercihinizi girerek aradığınız işi bulabilirsiniz. Personelden temizlik hizmetlerine, peyzaj hizmetlerinden tesis yönetimine kadar geniş bir ilgi alanına sahip olan kadrolarımız, ahlaki değerler çerçevesinde kullanıcı beklentilerini karşılar.

  İşe alım süreçlerinin yanı sıra bordrolama taleplerini de karşılayan hizmetlerimiz seçme-yerleştirme ve dönemsel eleman ihtiyacını da karşılamaya yöneliktir. Kurumsal kimliğin desteklendiği, sadece firmanıza özel ve müşteri beklentilerinin eksiksiz olarak karşılandığı mağaza temizliği personel talepleri, güncel kadrolar arasından titizlikle karşılanır. Tarafsızlık ilkesi doğrultusunda sürdürdüğümüz worksad hizmetleri sayesinde aradığınız işi ya da aradığınız personeli kısa sürede bulabilirsiniz.

  Hizmetlerimizden yararlanmak için konusunda deneyimli ekiplerimize ulaşabilir, ya da web sayfamız üzerinden teklif talep edebilirsiniz. Hayallerin gerçeğe dönüşmesini sağlayan kurumsal çalışmalarımızdan faydalanmak için siz de üye girişini tamamlayarak güncel CV’nizi sisteme yükleyebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN
İletişim
  • Hacı Halil Mh. Çeşme Cd. No: 33/8
    Gebze – Kocaeli
  • +90 262 643 00 50
  • info@worksad.com
  • Pazartesi – Cuma 09:00 – 18:00
  • Cumartesi 09:00 – 13:00