WORKSAD

Services

KURUMSAL AKADEMİ

Kurumsal Akademi

 

Farklı sektörler bazında şirketlerin rekabette ön plana çıkması için, öncelikle firma ve çalışanlar arasında doğru etkileşim olmalıdır. Özellikle çalışanların istekleri ve şirketlerin beklentileri ortak bir yolda buluşması gerekir. Böylece daha verimli ve yüksek performans altında çalışmalar gerçekleştirilebilir. Bu hem yapılacak iş konusunda hem de işçi alımı noktasında büyük önem taşır. İşte bu noktada köprü oluşturmak için profesyonel bir anlayışla firmamız devreye girmektedir. Gerçekleştirilecek olan kurumsal akademi desteğiyle, öncelikle şirket yapısını detaylı bir inceleme sürecine almaktayız. Böylece hazırlık sürecini ve proje olumunu tamamlıyoruz. Özellikle şirketin vizyonu, misyonu ve belirlediği stratejiler baz alınmak suretiyle, paralel şekilde eğitim altyapısı oluşturulmaktadır.

Kurumsal Akademi Desteği

Doğru çalışanları işe almak ve personelin verimli bir çalışma göstermesi adına, kurumsal akademi etkin bir yol sunmaktadır. Bu konuda eğitim ihtiyaçlarını belirli aşamalarla analizden geçiriyor ve içeriğini detaylı olarak belirtiyoruz. Plan ve projelendirmeler dahilinde eğitim krokisi ortaya çıkarıldığı zaman, eğitim altyapısı da tamamlanmış olmaktadır. Üstelik sadece eğitim planlaması ve verilmesi noktasında çalışmalar son bulmuyor. Aynı zamanda uygulamaya dökülen takip sistem etkisiyle kalıcı bir verimlilik ortaya çıkarılmaktadır. Böylece işverenle çalışan arasındaki etkileşim beklenti ve istekleri ortak noktada buluşturur. Karşılıklı sorunlar eğer çözüme ulaşmazsa, şirket içi çatışma ve doğru performansın yakalanmaması gibi durumlar ortaya çıkar. Böyle bir durum yaşanmaması adına profesyonel etmen altında, kurumsal açıdan akademik destek sunmaktayız.

Kurumsal Akademinin Etkisi

Günümüzde artık pek çok şirket gelişimle eğitimlerin ihtiyaçlarının ortak şekilde bir araya getirilebilmesi için kurumsal akademi desteği almaktadır. Çalışmaları bütünsel olarak yönetmek, gelişim ihtiyacına yönelik doğru stratejiler ortaya çıkarmak ve odaklanma etkisini, optimum hale getirmek için bu destek verilmektedir. Yönetim noktasında etkin bir anlayış yakalamak, paralel şekilde gelişim sağlanması için etkin çözümler sunmaktadır. Üstelik aynı yetkinlik bazında hedef odaklı yapılar da tasarlanır. Böylece tek bir vücut oluşumu sergilenerek daha etkileşimli bir çalışma, şirketler bazında elde edilir. Bu yüzden profesyonel bir anlayış ile sunduğumuz kurumsal akademik çalışma, ele alınacak doğru plan ve projelendirme ile sizlere sunulmaktadır.

Profesyonel Bir Anlayışla Ele Alınan Kurumsal Akademik Destek

Firmamız pek çok kurum açısından örnek teşkil edecek oluşumlarla sağlam referanslar elde etmiş durumdadır. Sürdürülebilir kalite, yenilikçi bir bakış açısı ve etkili iş performansı konusunda sizlere öncülük etmekteyiz. Her kademede gerçekleştirilecek olan yüksek verimlilik, sürdürülebilirlik konusunda hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz. Devamlı şekilde canlı tutulan bir yapı altında sonuçları ölçümlenebilir kurumsal akademik destek için, danışmanlarımız size profesyonel bir yol sunmaktadır. Günümüz global dünyasında rekabette bir adım öne çıkmak ve etkin çalışma prensiplerini hayata geçirmek için, yüksek gelişim katmanlarıyla sizlere destek sağlıyoruz. Hemen firmamız bünyesinde danışmanlarımız ile iletişime geçebilir, detaylı bilgi ışığı altında destek alabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN
İletişim
  • Hacı Halil Mh. Çeşme Cd. No: 33/8
    Gebze – Kocaeli
  • +90 262 643 00 50
  • info@worksad.com
  • Pazartesi – Cuma 09:00 – 18:00
  • Cumartesi 09:00 – 13:00