WORKSAD

Services

KOÇLUK

Koçluk

 

Günümüz dünyası, sürekli olarak değişiyor ve yenileniyor. Bu yeniliklerden iş hayatı da etkilenmektedir. Modern yöntemler, iş dünyasının daha profesyonel bir hale gelmesini sağlıyor. Bu durumda şirket yöneticilerinin ve çalışanların yeniliklerden haberdar olması şarttır. Bu sayede yeni hedefler belirlemek ve bunlara ulaşmak mümkün olur. Firmamız tarafından sunulan koçluk hizmetleri belirlenen hedeflere ulaşmanın anahtarıdır.

 Koçluk Hizmeti Nedir?

Çalışma dünyası için sunulan koçluk hizmeti yeni gelişen bir kavramdır. Bu kavramın temelinde şirketlerin ve çalışanların geleceği yatmaktadır. Günümüzde şirketler, modern dünyanın kurallarına göre çalışmaktadır. Yani bundan 20 yıl öncesinin çalışma sistemleri artık geçerli değildir. Yükselen rekabet ortamında ayakta kalmanın yolu, profesyonel metotları benimsemektir. Koçluk desteği, bu modern yöntemleri arasında önemli bir yere sahiptir. Koçluk desteği, özellikle şirket yöneticileri tarafından alınmalıdır. Ancak şirket çalışanlarının da bu destekten yararlanması önemlidir. Böylelikle hem kendileri hem de çalıştıkları şirket adına verimli olabilirler. Firmamızın size sunduğu hizmetlerde, bireysel koçluk seansları sunulmaktadır. Bu seansların amacı, çalışanların kendilerini keşfetmeleridir. Ve böylelikle güçlü kariyer planları elde edilebilir.

 Bireysel Koçluk Seansları

Alanında uzman ekibimiz, sizler için bireysel koçluk seansları düzenlemektedir. Seansların hedefinde, çalışanların bireysel farklılıklarını ortaya çıkarmak vardır. Herkes birbirinden farklı şekilde yaşama bakar. Bu bakış açıları, yaşamı şekillendiren unsurlardır. Ve dolayısıyla çalışma hayatına da etki eder. Seanslarda öncelikle çalışanların bu farklılıklarına yoğunlaşılır. Sonrasında ise, onların bu farkları doğrultusunda hedefler belirlemeleri sağlanır.

İnsanın kendisini keşfetmesi, geleceğini şekillendirmesi yönünden değer taşımaktadır. Bu şekilde yapılan planlar daha sağlam temellere oturtulur. Böylelikle çalışanlar adına daha emin kariyer planları yapılabilir. Bir çalışanın kariyer planları, çalıştığı şirketin de başarısı demektir. Hedeflere sahip çalışanlar, şirketleri de kalkındırır. Profesyonel ekibimiz, çalışanların hedeflerini iş dünyasının yenilikleriyle şekillendirmeye yardımcı olmaktadır.

Koçluk Hizmetiyle Güçlü Bir Kariyer

Günümüzde eğitimli, nitelikli birçok çalışan var. Bu çalışanlar, gereken yeterliliğe sahipler. Ancak buna rağmen, iyi bir kariyere sahip olamıyorlar. Bunun kökeninde, kariyer planlarının doğru yapılmaması yatmaktadır. Çünkü kariyer planlamak, sıradan bir iş değildir. Bunda kişisel yeterlilikler ve niteliklerin hesaplanması şarttır. Firmamızın sunduğu koçluk hizmeti bu yeterlilik ve niteliklerden yola çıkmaktadır. Bazı kimseler kariyer basamaklarını hızla tırmanmak ister. Buna kolaylıkla uyum sağlayabilir. Ancak bazı kimseler, daha yavaş ve emin adımları tercih eder. Bu farklara uygun biçimde belirlenen hedefler, başarının sırrıdır. Detaylarıyla yapılan bir kariyer planı, çağımız iş dünyasının gerekliliğidir. Günümüzde bunun bilincinde olan şirketler var. Bu şirketler, çalışanları ve yöneticileri için koçluk hizmeti almaktadır.

Worksad olarak sizlere sunduğumuz koçluk çalışmaları, gerçekçi hedefler için programlanmaktadır. Bu hizmetler, şirketler ve çalışanları adına farkındalık sunmaktadır. Güçlü hedefler, ülkemiz ekonomisini de yakından ilgilendirmektedir. Sunduğumuz koçluk hizmetiyle kendiniz, şirketiniz ve ülkemiz için emin adımlar atın. Hizmet detayları için bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN
İletişim
  • Hacı Halil Mh. Çeşme Cd. No: 33/8
    Gebze – Kocaeli
  • +90 262 643 00 50
  • info@worksad.com
  • Pazartesi – Cuma 09:00 – 18:00
  • Cumartesi 09:00 – 13:00