WORKSAD

Services

İŞE ALIM YÖNETİMİ

İş Alım Yönetimi

 

Farklı sektörler bazında personel aday seçimi amaca bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Önemli olan becerileri, yetenekleri, bilgisi ve portföyü geniş olan, sektöre ayak duracak doğru çalışanları kadroya almaktır. Bunun içinse profesyonel iş alım yönetimi büyük öneme sahiptir. Belli plan ve projelendirmeler dahilinde sektör açısından konsepte uygun detaylandırma gerçekleştirilmelidir. Bunu sağlamak için profesyonel kadromuz iş alımı yönetimi desteğini sunuyor. Yapılacak alıma bağlı olarak 3 farklı kategoride çalışma gerçekleştirilir. Seçme ve yerleştirme, toplu işe alım ve dönemsel işe alım konsepte göre belirli kriterler ışığı altında ön plana çıkarılır. Firmanın isteklerine ve ihtiyaçlarına uygun, anlayışına uyum sağlayacak çalışanlar bu katmanlar ele alınmak suretiyle gerçekleştirilmektedir.

Seçme ve Yerleştirme

Bu kategori orta, uzman ve üst düzey pozisyonları içeren kısımların doldurulması adına yapılan işlemlerdir. Klasik aday metotlarının ötesine geçip detaylandırılan bu iş alım yönetimi, hedefe ulaşma noktasında amaç için yeterli desteği sağlamaktadır. Doğru adayı bulmak için ele alınan işlemler başarılı bir süreç ile hedefe ulaşım imkanı sağlar. Geniş açıdan aktif ana veri tabanı, uzmanlığına göre ve bu doğrultuda destek sağlayacak, insan kaynakları danışmanlık insiyatifi doğrultusunda, profesyonel bir hizmet verilmektedir. Ayrıca adayın şirket için uygunluğunu tam olarak ortaya çıkaracak teknolojik araçlar, en etkili yöntemler arasında projelendirme içerisine dahil edilmektedir. Kısacası belirlenmiş stratejilere bağlı kalarak doğru kaynaklarımız ile veri tabanımızı kullanmak suretiyle, sizin için en doğru adayı bulmaktayız.

Toplu İşe Alım

Yapılan yoğun başvuru miktarı ve havuz adayı söz konusu olduğu zaman, doğru personel için planlanmış profesyonel bir çalışma gereklidir. Bu süreci kısa süre içerisinde değerlendirmek ve doğru kayıt altına alabilmek için iş alım yönetimi noktasına, sizlere profesyonel bir destek sağlamaktayız. Toplu işe alım söz konusu olduğunda projenin bir kısmı veya tamamı için çalışma yapılabilmektedir. Bu durum şirketinizin isteğine ve ihtiyaçlarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Yapılan çalışmalar ve araştırmalar son bulduğunda, kolaylıkla ön görüşme gerçekleştirebilmeniz için sizlere rapor sunuyoruz. Adayların mülakatları sona erdiğinde sizin onayınız için bilgileri detaylı olarak sağlamaktayız. Böylece kadronuza en doğru ve nitelikli çalışanları toplu şekilde, sorunsuz ve kısa süre içerisinde alabilirsiniz.

Dönemsel İşe Alım

Şirket içi değişik pozisyonların ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda dönemsel işe alım en etkili yoldur. En çok da firmaların dönemsel olarak yoğun olduğu zamanlarda, ek bir işgücüne ihtiyaç olur. Böyle durumlarda dönemsel işe alım en ideal çözümleri getirmektedir. Farklılık gösteren süreler bazında kullanabileceğiniz personel için size en iyi desteği sağlamaktayız. Hafta sonu, resim tatiller, günlük ya da haftalık gibi süreçler içerisinde değerlendirebileceğiniz doğru personeli temin edebilirsiniz. Böylece hem sizin için hem de çalışan konusunda tecrübe kazanımları ve esneklik avantajı elde edilmektedir. İş alımı çalışmaları için mantığa ve konsepte uygun personel adına, istek ve ihtiyaçlarınızı baz alarak en iyi çözümler için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN
İletişim
  • Hacı Halil Mh. Çeşme Cd. No: 33/8
    Gebze – Kocaeli
  • +90 262 643 00 50
  • info@worksad.com
  • Pazartesi – Cuma 09:00 – 18:00
  • Cumartesi 09:00 – 13:00