WORKSAD

Services

İŞ ANALİZİ

İş Analizi

Profesyonel kadromuz ve doğru iş analizi ile ihtiyaç duyulan çalışanı şirketlerle ortak bir potada buluşturuyoruz. Gerçekleştirdiğimiz etkili oryantasyon çalışmalar sayesinde, bu konuda hiç bilginiz olmasa dahi sizleri en iyi desteği sağlamaktayız. İş analiz aşamasında doğru adayı seçmek için ele alınması gereken bazı yetki maddeleri bulunmaktadır. Bu maddeleri tecrübemiz ve uzman ekibimiz ile süzgeçten geçiriyoruz. Böylece sorumluluk, görev bilinci ve bilgi dağarcığı noktasında gerekli tüm etmenleri ortaya çıkarmaktayız. Firmanın sektöre ait ihtiyaç duyduğu personeli kadroya dahil etmesine olanak tanıyoruz. 20 veya 30 dakikalık bir süre içerisinde yerinde yapılan tespit, çözüme daha hızlı ulaşmamız için etkili olmaktadır. Adayın gözünden elde edilen perspektif ile iş adına gerekli oryantasyon çalışmaları profesyonel bir amaç altında ele alınmaktadır.

 Doğru Eş Anlamlısı Aday Seçimi

  Günümüzde işletmelerin çözemediği ve ciddi sıkıntılar yaşadığı insan kaynaklarından işgücü planlamasına kadar birçok farklı nokta bulunmaktadır. Bu konuda alınacak olan iş analizi desteği büyük önem taşır. Böylece firmalar kısa süre içerisinde, zaman kaybetmeden bu sorunların çözüme kavuşmasına olanak tanır. Özellikle uygun personelin işe alınması, performans değerlendirilmesi, gerekli eğitimlerin belirlenmesi ile verilmesi gibi konular ciddi bir süreçle ele alınmalıdır. Mutlaka profesyonel bir anlayışla çalışma yürütülmeli, gerekli olan kriterler doğru analizle raporlanmalıdır. İş analizinde en küçük parçalar çalışmalarımız bünyesinde detaylı olarak ele alınır. Şirket bünyesinde bulunan birçok farklı iş adına değerlendirme, örgütleme ve bilgi toplama iş analizi çalışmalarına girer.

 Tecrübe Gerektiren İş Analizi Hizmeti

  Yapılacak olan iş analizi teknik bir konudur. O yüzden belli bir bilgi birikimi, deneyim ve profesyonellik gerektirir. Bünyemizde bulunan iş analistlerimiz bu konuda detaylı çalışmalar yürütmektedir. Objektif olarak ele alınan profesyonel çalışmalarla danışmanlık desteği verilmektedir. Böylece farklı sektörler dahilindeki kurumlar adına doğru analizler yapılmakta, aynı doğrulukta işgücü kazandırılmaktadır. Özellikle objektif ölçüde ele alınan denetimler sayesinde, çalışanlar için analiz profesyonellikle yapılmakta ve raporlama çıkarmaktadır. Böylece iş akdi süreci kusursuz şekilde tamamlanarak doğru aday yerleştirme süreci tamamlanır. İş bilgisi, mülakat, anket yöntemleri gibi birçok farklı etmen de çalışmanın içerisine dahil edilir.

 Detaylı Bilgilendirme İle Ele Alınan İş Analizi

  İş analizi birçok farklı işlemle detaylı olarak ele alan bir süreçtir. Genel açıdan içerdiği görevler nasıl gerçekleşir, işlere ait veriler ne şekilde uygulanır, işin içerdiği tehlikeler, gerekli olan yetenek ve bilgi düzeyi gibi daha birçok etmen ön plana çıkarılmaktadır. Üstelik işletme içerisinde tüm farklı işlerin analizi bireysel olarak ele alınmalıdır. Gerçekleşen işi birden çok kişi yapıyor olsa dahi, bir kişinin analiz edilmesi yeterlidir. Yerinde tespit ile yapılan çözümler dahilinde sizlere en doğru iş analizi sürecini almaktan gurur duyarız. Müşteri memnuniyetini ön plana aldığınız çalışmalarımız, ayrıcalıklı referanslarla da desteklenerek güven vermektedir.

BİZE ULAŞIN
İletişim
  • Hacı Halil Mh. Çeşme Cd. No: 33/8
    Gebze – Kocaeli
  • +90 262 643 00 50
  • info@worksad.com
  • Pazartesi – Cuma 09:00 – 18:00
  • Cumartesi 09:00 – 13:00