WORKSAD

Services

İNŞAAT TEMİZLİĞİ

İnşaat Temizliği

İnşaatın tamamlanması ya da bir evin restore edilmesinin ardından geriye temizlenmesi gereken büyük bir yığın kalır. Bu kalıntıların ortadan kaldırılması içinse inşaat temizliği büyük bir profesyonellik gerektirir. Sabır ve özgüven planlama ile birleştirilmelidir. Profesyonel kadromuz temizliğin yapılacağı alanın boyutuna bağlı olarak değişkenlik gösterir ve buna göre atanır. Yüzeye zarar vermeyen, inşaat temizliği sonrası kullanılması için özel temizlik malzemeleri işe dahil edilir. Yapılan yüzeyin tasarımına bağlı olarak özel kimyasallar kullanıyoruz. Herhangi bir sorun yaşanmadan temizlik böylece son bulur ve hemen taşınılabilir bir alan bırakılır.

 Tüm Alan Tamamen Temizlenmektedir

  İnşaatın ardından yapılacak olan temizlik yapılan tüm alanı kapsar. Ciddi bir planlama süreci gerektirmektedir. Nitekim inşaat bittikten sonra geriye her şeyden arındırılması gereken farklı etkiler kalır. Bunlar içerisinde molozlar, kutu ve kablolar, inşaat atıkları, yığın toz ve bant gibi etmenler bulunmaktadır. İster inovasyon çalışması ister inşaat tamamlanması olsun, geride özellikle yoğun bir toz bulutu kalır. Bu yüzden planlı ve detaylı bir şekilde inşaat temizliği ele alınması büyük önem arz etmektedir. Özellikle kireç ve harç artıkları yüzeyde herhangi bir hasar oluşmadan özel aparatlar vasıtasıyla temizlenir. Doğru temizlik ekipmanları ise tozun duvar boyası ile tüm kaplamalara zarar verilmeden arındırılmasına olanak tanır. Yapılacak işlemler için projesi şefi bizzat çalışmalara dahil olur. Böylece detaylı bir denetleme ve kontrol gerçekleşir. Yapılan kontrollerin ardından onay çıkmadan temizlik sona ermez. Böylece doğru netice ortaya çıktığı zaman hemen yerleşilecek temiz ve steril, hijyenik bir alan bırakılır.

 Tam Donanımlı Ekipmanla İnşaat Sonrası Temizlik

  Yapılacak olan inşaat temizliği, yapının tamamen ele alınması anlamına gelmektedir. Yani kaba temizliğinden en zorlu kalıntılar ile birlikte yaşanabilecek bir alan yaratmaya kadar gider. Bu yüzden farklı özelliklere sahip kaliteli, doğru ekipmanlar kullanılması gerekir. Bu konuda uzman kadromuz insan sağlığını koruyucu malzemelerle profesyonel bir hizmet sunar. Müşteri memnuniyetini ön plana aldığımız çalışmalarımız neticesinde, göze de hoş gelecek tertemiz bir alan ortaya çıkarmaktayız. Ayrıca bugüne dek elde ettiğimiz referanslarla sizlere ayrı bir güven sunmaktan gurur duyarız. İnşaat sonrası gerçekleştirilecek profesyonel temizlik için tecrübeli ekibimizden destek almak adına, hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 Aşamalı Şekilde Ele Alınan İnşaat Sonrası Temizlik İşlemi

  İnşaat sonrası temizlik mutlaka plan ve projelendirmeler dahilinde, detaylı olarak ele alınmalıdır. Alçı ve kireçli yüzeyler, molozlar ve tüm yığın atıklar öncelikle ortadan kaldırılmalıdır. Yapılacak kapa temizliğin ardından detaylı temizliğe işlemini geçilmesi gerekir. Mutlaka yüzeye zarar vermeyecek doğru temizlik malzemeleri kullanılmalıdır. Ayrıca inşaat sonrası yapılacak temizlik konusunda tecrübeye sahip olan uzman çalışanlar işe dahil edilmelidir. Günümüz koşullarına uygun olan doğru temizlik makinalarıyla işlem yapılması gerekir. Bütün bu prosedürleri profesyonel bir çatı altında ele alıyor, inşaat sonrası ya da renovasyon işleminin ardından tamamen yaşanılır bir alan sunuyoruz.

BİZE ULAŞIN
İletişim
  • Hacı Halil Mh. Çeşme Cd. No: 33/8
    Gebze – Kocaeli
  • +90 262 643 00 50
  • info@worksad.com
  • Pazartesi – Cuma 09:00 – 18:00
  • Cumartesi 09:00 – 13:00