WORKSAD

Services

FABRİKA TEMİZLİĞİ

Fabrika Temizliği

Fabrikalar üretimin sürekli devam ettiği çalışma alanlarıdır. Bu mekanların hijyen koşullarına uygun çalışması esastır. Bu durum, üretimin kalitesini belirleyen bir faktördür. Firmamız tarafından gerçekleştirilen fabrika temizliği hizmeti esaslarına uygun olarak yapılmaktadır.

  Fabrika Temizliğinin Önemi

  Fabrikalar, çeşitli çalışma kollarında hizmet vermektedir. Bu çalışma kollarına göre çok farklı üretim malzemeleri kullanılmaktadır. Bunların bazıları, çevrenin daha hızlı kirlenmesine nedendir. Ayrıca fabrikalarda kalabalık çalışanlar mevcuttur. Bu çalışanların sürekli aynı mekanı kullanması, hijyene olan ihtiyacı açığa çıkarmaktadır. Fabrikalarda hijyene dikkat edilmezse, bu durum üretilen ürünleri olumsuz etkiler. Özellikle yiyecek, içecek üretimiyle ilgilenen fabrikalar, bundan daha olumsuz etkilenir. Ayrıca diğer alanlarda hizmet sunan fabrikaların sağlıklı bir ortamı içermesi önemlidir. Tüm bu bilgiler fabrika temizliği adına değer taşır. Ancak bu temizliğin profesyonel kimseler tarafından yapılmasına gerek duyulmaktadır. Üstelik modern yöntemlerin kullanılması temizliğin etkisini yükseltmektedir. Özel eğitimli ekibimizle yaptığımız temizlik hizmetleri, gerçek temizliği hedeflemektedir.

 Profesyonel Fabrika Temizliği

  Firmamız, çalışanlarını özel eğitimlerden geçirmektedir. Çünkü her işin olduğu gibi temizliğin de kuralları vardır. Üstelik fabrikaların temizlenmesi, daha farklı detayları içermektedir. Bu alanlarda birçok cihaz çalışmaktadır. Bu cihazların ufak bir dikkatsizlik ile bozulması olası bir durumdur. Bilinçsizce yapılacak bir temizlik, büyük zararlara neden olabilir. Ekibimize sunduğumuz eğitimlerde bu işin detayları aktarılmaktadır. Eğitim tamamlandıktan sonra personelimiz bir sınava tabi tutulmaktadır. Sınavda başarılı olan personelimize yeterlilik sertifikası verilmektedir. Sizlere hizmet sunan tüm personelimiz, bu sertifikaya sahiptir.

  Verilen eğitimlerde, sağlık adına birçok önemli detay aktarılır. Bunlar temizliğin kuralları için önemlidir. Temizlikte kullanılan kimyasalların kullanımından, ekipmanların kullanımına tüm bilgiler personele öğretilmektedir. Böylelikle çalışma riskleri azaltılmaktadır.

  Firmamız, ekibini sürekli denetim altında tutmaktadır. Sürekli hizmet için anlaştığımız mekanlara ani denetim ziyaretleri yapılmaktadır. Denetim ziyaretlerinin amacı, ekibin sürekli bir dikkat içinde çalışmasıdır. Böylelikle her zaman denetime hazır biçimde hizmet verilmektedir. Denetimler, ayda iki kez, rutin olmayan zamanlarda yapılmaktadır.

  Detaylı Temizlik Hizmetleri

  Firmamız, temizlikte klasik yöntemlerin dışına çıkmaktadır. Çünkü dünyada her şeyin değişimi söz konusudur. Bunda temizlik yöntemlerinin değişimi de önem taşımaktadır. Temizlik hizmetimiz günümüzün modern ekipmanlarıyla yapılmaktadır. Kullanılan deterjanlar antibakteriyeldir. Bunlarla birlikte kusursuz bir temizliğe ulaşılabilmektedir.

Firmamızın yaptığı fabrika temizliği hizmetinde gizlilik ilkesi esastır. Çalışanlarımız yalnızca görev alanlarında bulunmaktadır. Kendilerine izin verilmeyen bölümlere kesinlikle girilmez. Bunu sağlamak adına temizlik öncesi gizlilik sözleşmesi yapılmaktadır. Gizlilik sözleşmesi müşterilerimizin ve firmamızın gizliliği, güvenliği adına değer taşır.

  Her mekanın temizlik planı, kendi niteliklerine göre yapılmalıdır. Bunu sağlamak için temizlik öncesinde mekanın keşif çalışması yapılmaktadır. Ekip liderimiz tarafından fabrikaya bir ziyaret gerçekleştirilmektedir. Ziyarette mekanın tüm detayları incelenir. Temizlik planı buna göre yapılır. Temizlikte amaç, hem hızlı hem de güvenli hizmettir. Hizmetlerin detayları hakkındaki tüm bilgileri bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN
İletişim
  • Hacı Halil Mh. Çeşme Cd. No: 33/8
    Gebze – Kocaeli
  • +90 262 643 00 50
  • info@worksad.com
  • Pazartesi – Cuma 09:00 – 18:00
  • Cumartesi 09:00 – 13:00