WORKSAD

Services

EV TEMİZLİĞİ

Ev Temizliği

Talepler doğrultusunda profesyonel ev temizliği hizmetleri müşterilere sunulmaktadır. Birçok farklı seçeneği ve türü bulunan bir hizmet türüdür. Boş ev temizliğinin yanı sıra yarım günlük ve inşaat / tadilat sonrası temizlik gibi hizmet seçenekleri de sunulmaktadır. İsteyenler haftalık ve periyotlarda anlaşma sağlayarak bu hizmetlerden düzenli olarak faydalanmak mümkündür.

 Boş Ev Temizliği Hizmetleri

  Dileyenler için ise tüm gün sürecek temizlikler profesyonel ekiplerle birlikte sağlanıyor. Sabahtan akşama kadar süren bu temizlikte evin hiçbir noktası atlanmamaktadır. Sırası ile tüm odalar gezilmektedir. Akşam ev sahipleri evlerine ulaşmadan önce temizlik biter ve müşteri memnuniyeti sağlanır. Ayrıca özel istekler not alınır ve bu bazda bir hizmet ifa edilir.

 İnşaat / Tadilat Sonrası Ev Temizliği

  Ev temizliği kapsamında sunulan bir diğer hizmet bu isimle lanse edilmektedir. Hem inşaat hem de tadilat süreçlerinden sonra evlerin istenmeyen görüntülerden arındırılmasına yaramaktadır. Tüm inşaat fazlalıkları ve artıkları özel eldivenler vasıtasıyla evden atılmaktadır. Bunun yanı sıra mevcut durumda olan toz tabakaları ve kaba inşaat pislikleri de yok edilmektedir. Derinlemesine sunulan bu ev temizliği tadilat sonrası süreçleri de kapsamaktadır. Fiyat farkı ödemeksizin bu hizmetlerden de faydalanılabilir.

 Ev Temizliği Hizmetlerinden Faydalanmak İçin

  Müşteriler ve ev sahipleri temizlik hizmetlerinden faydalanmak için birçok iletişim aracını kullanabilir. Randevu günü ve saati teyit etmek için ilk kullanılacak alan mail sistemidir. Bunun yanı sıra daha pratik çözümler için telefon numaraları da aktif olarak müşterilere açıktır. Son olarak Whatsapp üzerinden iletişim kurmak ve hizmet hakkında detaylı bilgiler almak da mümkündür.

 Ev Temizliği Hizmetinde Kullanılan Malzemeler

  Bu alanda kullanılan tüm malzemeler ve temizlik gereçleri son derece yüksek standartlarda yer almaktadır. Profesyonel ekibin kullanmakta olduğu ithal ve yerli ürünler evlerde istenen derinlemesine temizliği sağlıyor. Bunun yanı sıra koku ve iz bırakma gibi olumsuz etkilerden tamamen uzak olması da tercih sebebidir. Her eşya ve mobilya için özel malzemeler kullanılmaktadır.

 Ev Temizliğinde Sigorta Hizmetleri

Yeni bir uygulama ile birlikte artık temizlenmeden önce evlerdeki eşyalar sigortalanmaktadır. Bu sayede herhangi bir kayıp ya da zarar olayında zararlar temizlik firmaları tarafından karşılanmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan temizlik firmaları birçok yönde yenilik yapmaya da devam ediyor. Çalışanların hepsi sertifikalı, profesyonel ve deneyimlidir. Altı ay ve bir yıllık süreçlerde temizlik eğitimleri güncellenmektedir. Temizlik sonrası üstünden geçilmesi gereken yerler ev sahipleri tarafından personellere bildirilebilir. Fiyatlar ise oda ve kat sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

BİZE ULAŞIN
İletişim
  • Hacı Halil Mh. Çeşme Cd. No: 33/8
    Gebze – Kocaeli
  • +90 262 643 00 50
  • info@worksad.com
  • Pazartesi – Cuma 09:00 – 18:00
  • Cumartesi 09:00 – 13:00