WORKSAD

Services

DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

Dış Cephe Temizliği

Sektörel bazda farklı iş yerleri için dış cephe temizliği büyük önem taşır. Özellikle binaların saygın bir etki yakalaması, hijyenik ve steril kalmasıyla müşteri gözünde temiz görünmesi için periyodik olarak gerçekleştirilmektedir. Bu hizmet granit, cam ve panel gibi yüzeyler için yapılan çalışmalar üzerine gerçekleşir. Profesyonel açıdan ele alınacak her temizlik adına mutlaka farklı malzemeler ve uzman kadro gerekir. Bu yüzden müşteri talebi sonrası, öncelikli olarak keşif işlemini ele almaktayız. Böylece kimyasal analizler gerçekleştirilmekte ve çalışma modeli ortaya çıkarılmaktadır. Seçimi yapılacak doğru ekipmanlar ile binanın yapısı, boyutları ve tasarımı ön plana alınır. Daha sonra ekipmanlar bina alanına profesyonel bir anlayışla kurulur. Ardından projelendirme ile başlayan çalışmalar kısa süre içerisinde tamamlanarak bina temiz, steril ve daha itibarlı bir görünüm elde eder.

 Dış Dış Cephe Cam Temizliği İçin Kullanılacak Ekipmanlar

  Gerçekleştirilecek olan dış cephe temizliği, diğer çalışmaların ötesinde daha ciddi güvenlik önlemleri altında yapılır. Bu yüzden belirlenmiş bazı önemli ekipmanlar hazırlanmalıdır. İhtiyaç duyulması halinde rezervasyonlarını gerçekleştirdiğimiz dağcı temizlik ekipmanları, farklı vinç çeşitleri hazır edilir. Kullanılacak olan vinç modelleri binanın yapısına ve büyüklüğüne bağlı olarak değişkenlik gösterir. En doğru ekipmanlar yapılacak keşif ile tespit edilmektedir. Ardından yüksek çalışma iznine sahip ekipmanlarla, profesyonel kadromuz yüksek kalite altında titiz temizlik hizmeti sağlar. Ayrıca yüzeyin tahriş olmaması için özel kaydırıcı ve koruyucu kimyasal ürünleri kullanmaktayız. Böylece daha sağlıklı bir süreç içerisinde temizlik tamamlanır. Bu konuda dağcılık sporu ile ilgilenen çalışanlarımız göreve dahil edilir. Gerçekleştirilen analizler doğrultusunda eğer ihtiyaç duyulursa dağcı ekipmanları devreye girer.

 Dış Cephe Cam Temizliği Konusunda Farklı Alanlar İçin Hizmet

  Profesyonel bir anlayış içerisinde geniş yelpazeyle dış cephe temizliği uygulanmaktadır. Plaza, gökdelen ve fabrika alanları ile birçok alışveriş merkezi bu konuda ön plana çıkar. Farklı alanlarda yapılacak çalışma ile temizlik tamamlandıktan sonra, özel kaymaz ekipmanlarla kenarlardaki artıklar tamamen arındırılır. Müşteri memnuniyetini ön plana aldığımız hizmet politikamız dahilinde, hafta içi veya hafta sonu hizmet elde edebilirsiniz. Vinç veya asansör sistemlerini tercih edilebileceğiniz farklı bina yapıları için, müşterilerin isteklerine bağlı olarak özel planlar gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmeti dilediğiniz zaman elde edebilir, görsel etki ve temizlik noktasında, binaların ilk günkü gibi yepyeni hale gelmesine olanak tanıyabilirsiniz.

 Detaylı Bir Süreç İle Profesyonel Temizlik Hizmeti

  Konu dış cephe cam temizlik hizmeti olduğu zaman çok daha etkili temizlik malzemeleri sürece dahil edilmektedir. Özellikle zorlu lekeler için kimyasal çalışma adına profesyonel şirketler eşliğinde çalışmalar sağlamaktayız. Yüzeye herhangi bir zarar vermeden temizliğin hassas bir çalışma altında gerçekleştirilmesi gerekir. Özenle seçilmiş olan işinin ehli kadromuz bu hizmet için atanır. Ayrıca bütün çalışmalar adına bizzat proje şefi bizzat çalışmanın başında etkili olmaktadır. Profesyonel bir anlayış içerisinde dış cephe cam temizliği için, tek yapmanız gereken dilediğiniz zaman bizimle iletişim kurmaktır.

BİZE ULAŞIN
İletişim
  • Hacı Halil Mh. Çeşme Cd. No: 33/8
    Gebze – Kocaeli
  • +90 262 643 00 50
  • info@worksad.com
  • Pazartesi – Cuma 09:00 – 18:00
  • Cumartesi 09:00 – 13:00