WORKSAD

Services

BORDROLAMA HİZMETİ

Bordrolama Hizmeti

Bordrolama çalışması, yasal olarak yapılması zorunlu bir işlemdir. Bu çalışmanın kurallarına uygun olarak gerçekleşmesi gerekir. Aksi halde ufak bir hatanın dahi yaptırımları büyük olacaktır. Firmamız, sizlere deneyimli bir kadro ile bordrolama hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetlerin merkezinde kusursuz bir çalışma bulunmaktadır.

 Bordrolama Hizmetlerinin Önemi

Yapılan bordrolama çalışmaları çalışanlara ait bilgilerin kayıtlarıdır. Çalışanların ödemeleri, kesintileri her ay düzenli biçimde kaydedilmelidir. Ayrıca işe alım tarihleri, ödenen SGK primleri bilgileri kayıt altına alınır. Bu çalışmalara ait belgeler, yasal denetimlerde önemlidir. Maliyenin yaptığı denetimlerde ilk kontrol edilen belgeler, bu kayıtlardır. Bunlarda yapılan ufak bir hata dahi, ceza kesilmesi demektir. Dolayısıyla bordrolama hizmeti bilinçli kimselerce sunulmalıdır. Firmamızın sunduğu çözümlerde tüm yasal süreçler ön planda tutulmaktadır. Profesyonel ve deneyimli çalışanların sunduğu bu hizmet gereklerine uygun biçimde verilir. Firmamız, sunduğu hizmeti eğitim yönetimi, risk yönetimi gibi süreçlerle desteklemektedir. Bu çalışmalar yurt içi ve yurt dışı işveren bordrolama olarak yapılmaktadır. Kusursuz bir hizmet için bizlerden destek alabilirsiniz.

Bordrolama Hizmetinin Kapsamı

Bu çalışma hayli geniş kapsamlıdır. Buna göre öncelikle çalışanların aylık ücret bordrolarının hazırlanması gerekir. Bu belgelerde yapılan kesintiler, ek ödemeler aylara göre detayıyla gösterilmelidir. Bununla beraber sigorta ödemesi, vergiler, net ücret hesaplamaları yapılmaktadır. Hazırlanan bordroların çalışanlara teslim edilmesi, bu hizmetin kurallarındandır. E mail yolu veya elden olarak bordrolar çalışanlara teslim edilmektedir. Çalışanlara ödenecek tutarın hesaplanmasıyla, bu tutarın bankaya bildirilmesi çalışmalar içindedir. Ayrıca aylık biçimde SGK maliyeti hesaplanmaktadır. Yapılan hesaplama sonrası bununla ilgili muhasebe kayıtları oluşturulmaktadır.

Bilindiği üzere çalışanların izin süreçleri bir yasal prosedürü gerektirir. Firmamızın sunduğu hizmette buna ilişkin takipler yapılmaktadır. Çalışanların izin süreci ve bu süreçte ödenen ücretler detayıyla hesaplanacaktır.

Bu çalışmada kapsamında yıllık olarak hazırlanacak beyannameler de bulunmaktadır. Gelir Vergisi Beyannamesi hazırlanması, çalışmaların detaylarından biridir. SGK bildirgesi hazırlanması, bunların tahakkuklarının alınması işlemleri de yapılmaktadır.

 Detaylı Bordrolama Hizmeti

Bu hizmetin detaylarında diğer birçok çalışma bulunmaktadır. Şirketlerin yılın bazı dönemlerinde hazırlaması gereken resmi bildirgeler vardır. Bu bildirge ve listeler, firmamızın sunduğu bordrolama hizmeti kapsamındadır.

Şirketlerde zaman zaman işe yeni alınan çalışanlar olabilir. Veya işten çıkan çalışanlar da belli bir hukuki prosedürü gerektirir. Yapılan bordrolama çalışması, bunların takibini içerir. Bu konuda hazırlanan belgelerin çalışanlara da gönderilmesi şarttır. Firmamız sunduğu hizmette bu detayların hepsine özen göstermektedir.

Hazırlanan tüm bu belgelerin, korunması önemlidir. Herhangi bir denetimde saklanan belgelere ulaşılmasına ihtiyaç vardır. Firmamızın hazırladığı bu belgeler, arşivlerde özenle korunmaktadır. Hazırlanan her belge, dosya takip sistemlerine işlenmektedir.

Şirketlerin ihtiyacı olan bu çalışmalar, yasal bir zorunluluktur. Bunların gereklerine uygun biçimde yapılması, şirketin çalışma politikasının titizliğini gösterir. Bu hizmetlerden yararlanmak için bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Hizmet detayları için telefon numaralarımız veya mail adreslerimizden ulaşmanız mümkündür.

BİZE ULAŞIN
İletişim
  • Hacı Halil Mh. Çeşme Cd. No: 33/8
    Gebze – Kocaeli
  • +90 262 643 00 50
  • info@worksad.com
  • Pazartesi – Cuma 09:00 – 18:00
  • Cumartesi 09:00 – 13:00