WORKSAD

Services

BANKA TEMİZLİĞİ

Banka Temizliği

Gün içerisinde yoğun insan giriş çıkışı yaşayan bankalar için, temizlik mutlaka periyodik olarak profesyonel açıdan ele alınmalıdır. Gün içerisinde temizliğe ihtiyaç duyulan tüm temizlik hizmeti, profesyonel kadromuzla en iyi destek altında sağlanmaktadır. Diksiyonu düzgün, banka temizliği konusunda uzman olan ekibimiz doğru çalışmalarla steril alan yaratır. Gündüz yapılacak temizliğin yanı sıra gece banka temizliği işlemini de tam donanımlı ekipmanlarla ele almaktayız. Özellikle bu çalışmalara proje şefi bizzat dahil olur. Böylece temizlik tamamlandıktan sonra profesyonel denetleme ve kontrol gerçekleşir. Tüm dekoratif yapılar, masa ve sandalye temizliği, iç ve dış cam temizliği ile bütün alan dezenfekte edilir. Gün içerisinde daha ferah ve steril bir alanın bankalarda yaratılması gerektiğinin farkındayız. Bu temizlik işlemine sizin gözünüzden bakıyor, doğru bakış açısıyla hijyenik, insan sağlığına uygun bir ortam sunuyoruz.

 Doğru Banka Temizliği

  Yapılacak olan banka temizliği işleminin doğru gerçekleştirilmesi adına, etkili ekipmanlar ve tecrübeli kadromuz işe dahil edilmelidir. Özellikle endüstriyel açıdan ekipmanlar ve temizlik malzemeleri ele alınmalıdır. Yapılan titiz ve özverili çalışma ile daha uzun süreli hijyenik bir alan oluşturulur. Ayrıca gün içerisinde yoğun sirkülasyon nedeniyle bankalar daha havadar bir etkiye sahip olmalıdır. Bu yüzden havalandırma sistemlerini temizlik işlemine dahil etmekteyiz. Bu konuda sunduğumuz çözümlerle yaşanabilir ve sağlıklı bir alan yaratacağımızdan şüpheniz olmasın. Tüm müşterilerin ve çalışanların rahat bir ortama dahil olmalarına imkan sunuyoruz.

 Prensipli Çalışma İle Banka Temizliği

  Kurumca belirlediğimiz detaylı, aşamalı ve profesyonel banka temizliği hizmetiyle kusursuz bir destek sunmaktan gurur duyarız. Ele aldığımızda çalışmalar, dikkat ve özveriyle her zaman bir adım öne çıkarıyor. Belirli eğitimlerden geçmiş olan kadromuz, doğru ekipman ve tam donanımlı temiz malzemeleriyle program dahilinde bilinçli bir çalışma yürütür. Böylece yoğun bir sirkülasyon yaşayan bankalar, her zaman ferah bir alana sahip olur. Yapılacak olan temizlik saatleri sizin istek ve koşullarınıza bağlı olarak değişebilir. Buna uygun olarak ele alınan süreç neticesinde, kaliteli, aşamalı ve planlı işgücü oluşturularak çalışmalara başlanır. Böylece baştan sonra detaylı olarak banka profesyonel temizlik işleminden geçirilir.

 Bankanın Her Kısmı İçin Detaylı Olarak Temizlik

  Bankalar gün içerisinde yoğun müşteri potansiyeline sahip alanlardır. Bu yüzden her kısmının sağlıklı, hijyenik ve ferah olması için doğru temizlik işlemi gerçekleştirilmelidir. Banka şubesinin camları, masaları, zemin, metal kaplamalar, tüm ofis malzemeleri, döşemeler, duvarlar ve teknolojik cihazlar da dahil olmak üzere bütün unsurlar ayrıntılı şekilde ele alınır. Öncelikle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, isteklerinize uygun çalışmak için planı sizlere sunuyoruz. Daha sonra detaylı temizlik profesyonel kadromuz ve gündemi takip ettiğimiz temizlik malzemeleriyle gerçekleştirilmektedir. Bugüne dek elde ettiğimiz güçlü referanslarla sizlere ayrıca güven sağlamaktan gurur duyarız. Profesyonel, tertipli ve denetimli yapılan temizlik adına hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN
İletişim
  • Hacı Halil Mh. Çeşme Cd. No: 33/8
    Gebze – Kocaeli
  • +90 262 643 00 50
  • info@worksad.com
  • Pazartesi – Cuma 09:00 – 18:00
  • Cumartesi 09:00 – 13:00