WORKSAD

Yazılar

bordrolama, ik, insan kaynakları, işe yerleştirme

Şirketler için Profesyonel Destek Neden Önemlidir

Farklı sektörlerde şirketler her zaman kendi içinde dinamik olmalıdır. Bu dinamikliğin sağlanması adına ise mutlaka şirket içi iletişim her zaman senkronize olarak profesyonel kapsamda ele alınmalı ve çalışmalıdır.

            Üretim hattından departman kısmına ve yönetim kuruluna kadar uygulanması gereken tüm işlemler eksiksiz bir biçimde devam etmelidir. Örneğin yasal olarak uygulanması mecburi bordrolama sistemi, şirketlerin işleyişini sekteye uğratmamalıdır. Kurallara uygun şekilde ele alınması ve gerçekleştirilmesi adına ise, konusunda uzman profesyonellerden destek alınması gerekir.

            Worksad olarak sizlere sunduğumuz hizmet politikamız dahilinde, en küçük bir hata payı oluşmadan tüm işlemleri eksiksiz gerçekleştirmekteyiz. Bu desteğin yanı sıra aynı zamanda kayıtlı eposta hizmetleri de aynı profesyonellik içerisinde sunulmaktadır. Özellikle hukuki süreçler söz konusu olduğunda deli sayılacak belgeler ve evraklar, bu sistem üzerinden şirketiniz için önemli avantaj sunar.

  İnsan Kaynakları Desteği

            İnsan kaynakları bir şirketin senkronize olarak tüm işlemleri doğru biçimde gerçekleştirmesi adına büyük bir önem taşımaktadır. Özellikle departmanlar arası iletişimin eş zamanlı şekilde doğru olarak gerçekleştirilmesi gerekir. Bu yüzden İK süreç yönetimi profesyonel bir çalışmayla detaylı incelemeye alınmalı, bu konudaki tüm süreçler araştırılarak etkin çözümler sağlanmalıdır.

            Genel açıdan insan kaynakları iki farklı çalışma ile ele alınmaktadır. Bunlardan biri ik süreç yönetimi diğeri ise işe alım yönetimidir. Her ikisi de insan kaynaklarının doğru plan ve projelendirme ile tamamlaması gerektiği önemli etmenler arasında yer alır. Başta şirketler olmak üzere bireysel açıdan da çıkarların en iyi şekilde korunması ve firmanın istikrarlı büyümesi için, insan kaynaklarında prensipli bir çalışma yapılması gerekir.

  İşe Alım Sürecinin Önemi

            Şirketler adına profesyonel destek konusunda işe alım süreci en önemli kıstaslar içerisinde yer alır. Bu açıdan seçme ve yerleştirme, toplu işe alım ve dönemsel işe alım seçenekleri altında çalışmalar gerçekleştirilir.

             İşverenin talep ettiği gerekli bilgi, yetenek ve beceriye sahip istikrarlı çalışabilecek kişiler şirkete dahil edilmektedir. Bu işlem daha çok detaylı projelendirme ve plan doğrultusunda incelemeye ile ele alınır.

            Özellikle şirketin amacı ve benimsediği politika doğrultusunda işe alınacak çalışanları incelenir. Aynı zamanda yanlış anlamaların giderilmesi için personelin istekleri de detaylıca incelenmekte, yönetim kuruluna iletilmektedir.

  İşe Alım Sürecinde Seçme ve Yerleştirme

            Standart prosedürlerin ötesine geçerek etkili metotlarla daha ayrıntılı süreç altında işe yerleştirme işlemi gerçekleştirilmektedir. Şirket için tüm pozisyonlar adına yapılan çalışmalar, adayın güncel veri tabanı üzerinden kriterler ele alınarak sağlanır. Böylece şirketin ihtiyaç duyduğu personel alımı daha istikrarlı ve uzun süreli bir çalışma imkanı sunar.

            Doğru aday adına etkili stratejik çalışmalar sağlanır ve personelin her açıdan şirket adına doğru kişi olup olmadığı ortaya çıkarılır. Böylece daha uzun vadeli ve süreklilik arz eden bir çalışma ortamı elde edilir. Bütün bunları profesyonel bir anlayışla ele alan worksad, yeni nesil anlayış hizmetini üst düzey teknolojik sistemler ve yöntemlerle destelemektedir.

Bir cevap yazın :

* E-Posta Adresiniz Paylaşılmayacak.

BİZE ULAŞIN
İletişim
  • Hacı Halil Mh. Çeşme Cd. No: 33/8
    Gebze – Kocaeli
  • +90 262 643 00 50
  • info@worksad.com
  • Pazartesi – Cuma 09:00 – 18:00
  • Cumartesi 09:00 – 13:00