WORKSAD

Yazılar

işe yerleştirme

İşe Yerleştirme Süreci Nelerdir

Hangi sektör olursa olsun doğru çalışanı işe almak ve yüksek verim elde etmek büyük öneme sahiptir. Bu yüzden işe yerleştirme süreci detaylı bir çalışma altında ele alınmalıdır. Bu konuda klasik aday arama metodları yeterli gelmez. Nitekim süreç analiz ve plan ile program dahilinde gelişmiş metotlar eşliğinde tamamlanmalıdır. Firmanın istek ve ihtiyaçları, amacı, anlayışı ve daha birçok farklı sebep detaylı şekilde ele alınmalıdır.

  Başarıyı hedef alan amaçlar doğrultusunda profesyonel destek, doğru çalışanın yine doğru iş koluna yerleştirilmesi noktasında en etkili unsurdur. Özellikle orta, üst düzey ve uzman pozisyonlar için yeterli etmen ele alınmalı; adayın güncel veri tabanı gerekli kriterler doğrultusunda şirkete uygun olup olmadığı noktasında incelemeden geçmelidir.

  İhtiyaca Uygun Doğru Personel

  Şirket için işe alınacak çalışan konusunda planlama oldukça önemlidir. Firma ile sektör analizi detaylı şekilde süzgeçten geçmeli; şirketin ihtiyacına yönelik olan strateji baz alınmalıdır. Gerekli pozisyona gelecek olan personel adayı için, bu konudaki tüm koşulların en doğru şekilde karşıladığı anlaşılması gerekir. Firmanın yapısına ve mantığına, ihtiyaç ve isteklerine, işe alınacak kişinin bilgi ve becerisine bağlı olarak doğru projelendirme ile işe yerleştirme sağlanır.

  Firma bütçesine uygun, değer katacak, en iyi şekilde çalışma yapacak ve katkı sağlayacak doğru personel için worksad profesyonel çözümler sunmaktadır. Güvenilir bir hizmet çatısı altında verilen destek, bu konudaki tecrübe sahibi olan uzman kadro ile ele alınmaktadır.

  En İdeal Aday Seçimi İçin Stratejik Çalışmalar

  Her şirketin seçilecek olan aday konusunda belli kriterler doğru strateji altında ele alınmalıdır. Böylece uzun vadeli kesintisiz daha yüksek performans sağlayacak çalışanların şirkete dahil olmasına imkan verir. Bu süreç içerisinde işe yerleştirme konusunda worsad gerekli olan tüm varlıklarını en iyi şekilde çalışmaya dahil etmektedir. Veri tabanı ve kaynaklar etkili şekilde kullanılmakta; çalışan adına kişilik analizi ve iş tecrübeleri doğru prosedür ile süzgeçten geçmektedir.

  Farklı sektörler için iş alımı noktasında tecrübe sahibi olmuş uzmanlar süreci yönetmektedir. Worksad buna çok titizlikle yaklaşıyor. Uzun vadede en iyi desteği sağlayacak ve sorunsuz hizmet verecek çalışanlar işe yerleştirilir. İstek ve ihtiyaçlar doğru şekilde ele alınmakta; sizlere sadece ön görüşme yapmak kalmaktadır.

  Firmalar İçin Doğru Aday Seçim

  Bugüne dek elde ettiği güçlü referanslar bünyesinde Worksad, süreci tamamen profesyonel bir anlayışla yürütmektedir. Zaman kaybetmeden firmanız için en doğru adayı gerekli olan pozisyon alımı noktasında destek edebilirsiniz. Şirketin tüm bölümleri ve kaynakları ile doğru etkileşimi sağlayacak olan personel; stratejik uygulama, planlama ve etkili analiz dahilinde ortaya çıkarılır.

  Tabi sadece nitelikleri ve yeterliliği değil; kültürel açıdan da firmaya uyum sağlayacak çalışanların işe yerleştirilmesine olanak verilmektedir. Doğru çalışanları firmaya kazandırmak; her istek ve ihtiyaca uyum gösterecek personel alımı için hemen iletişim kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın :

* E-Posta Adresiniz Paylaşılmayacak.

BİZE ULAŞIN
İletişim
  • Hacı Halil Mh. Çeşme Cd. No: 33/8
    Gebze – Kocaeli
  • +90 262 643 00 50
  • info@worksad.com
  • Pazartesi – Cuma 09:00 – 18:00
  • Cumartesi 09:00 – 13:00