WORKSAD

Yazılar

dış cephe temizliği

Profesyonel Dış cephe Temizliği Nedir

Dış cephe, sürekli olarak üretimin yapıldığı alanlardır. Bu nedenle buradaki hijyen koşullarına mutlaka uyulması gerekmektedir. Hijyenik ortamda çalışma bir bakımdan kalitenin de esası sayılmaktadır. Firmamız tarafından size sunulan dış cephe temizliği işlemi, hijyen ve hizmet gerekliliklerinin tümünü kapsamaktadır.

  Dış cephe Temizliği Önemli Midir?

  Dış cephelar çeşitli üretimlerin yapıldığı çalışma alanlarıdır. Bu üretimler birbirlerinden oldukça farklı kollara ayrılabilmektedir. Bazı üretim eşyaları dış cepheyı kirletmektedir. Bunun yanında dış cephelarda çalışan sayısı fazla olduğu için yine hijyene büyük oranda ihtiyaç duyulmaktadır. Dış cephelarda temizlik konularına dikkat edilmediği zaman üretilen malzemelerin zarar görmesi ihtimaldir. Özellikle de içecek, yiyecek gibi sağlığı doğrudan etkileyen ürün üretimlerinde temizliğe dikkat edilmelidir.

  Bu nedenle hijyen kuralları dış cephe gibi ortamlarda bir hayli önemlidir. Dış cephe temizliği yapacak olanların bu açıdan düşünüldüğünde profesyonel olmaları gereklidir. Aynı zamanda temizlikte kullanılacak olan ekipmanların modern olması eğitimin kalitesini artırmaktadır. Temizlik adına tüm eğitimlerden geçen personellerimiz ile sizlerin hizmetindeyiz.

  Profesyonel Dış cephe Temizliği Nedir?

  Firmamızda bulunan temizlik personellerinin tamamı gerekli özel eğitimlerden geçmektedir. Çünkü bütün işlerde kural olduğu gibi temizliğin de bazı şartları bulunmaktadır. Hatta denilebilir ki dış cephe temizliği diğer alanları temizleme işleminden çok daha detay istemektedir. Bu alanda bulunan onlarca elektronik cihaza zarar gelmemesi bu detaylar arasında yer almaktadır. Yapılacak olan bilinçsiz temizlikler onarılamaz büyüklükte zararlara yol açabilmektedir.

  Firma olarak personelimize verdiğimiz eğitimlerde hem teorik hem de pratik olarak bunların detaylarını veriyoruz. Personelimize sadece eğitim vermekle kalmayarak, gerekli olan sınavlardan geçiriyoruz. İşte bu belirlediğimiz sınavlardan geçen personelimiz, temizlik alanında gerekli sertifikayı almaktadır. Sizlere sunduğumuz bu hizmetlerde, personelimizin tamamı bu eğitim sertifikalarına sahiptir.

  Personellerimize verdiğimiz eğitimin içerisinde özellikle sağlık konusunu dikkate alıyoruz. Bunun yanında temizlikte kullanılmakta olan tüm kimyasal ürünlerin kullanımı hakkında yeterli bilgiyi personelimize aktarıyoruz. Ayrıca eğitimini tamamlamış olan ekibimizi sürekli biçimde denetim altında tutuyoruz. Bu açıdan herhangi bir aksaklığın yaşanmasına engel olabiliyoruz.

  Detaylı Yapılan Temizlik Hizmetleri

  Dünyada her şey değiştiği gibi temizlik ölçütleri de değişti. Bu bağlamda firmamız sizlere eski klasik yöntemler yerine, modern yöntemler sunmaktadır. Ayrıca profesyonel olan temizlik hizmetimizde kullandığımız bütün deterjanlar, antibakteriyeldir. Tüm bunları bir araya getirdiğimizde ulaştığımız sonuç ise kusursuz bir temizlik hizmetidir.

  Yaptığımız hizmetlerde önceliğimiz gizliliktir. Personellerimiz yalnızca kendi görev alanlarında bulunmaktadırlar. Personellerimizin bulunmaması gereken yerlere kesinlikle girmiyoruz. Zaten bunu sağlayabilmek adına gizlilik sözleşmesi yapılmaktadır. Gizlilik sözleşmeleri müşterilerimizin güvenliklerini korumak amaçlı yapılmaktadır.

  Temizlik çalışması yapılmadan önce firmamız uzman personeliyle gerekli alan keşif işlemini yapmaktadır. Bu keşif işlemiyle birlikte dış cephenın bütün detayları incelenerek, dış cephe temizliği işlemi için bir planlama düzenlenir. Bunu yapmamızın ana nedeni temizlik hizmetini hem hızlı yapabilmek, hem de sağlıklı olmasını sağlamaktır. Dış cephe temizlik hizmetlerimizin detaylarını öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın :

* E-Posta Adresiniz Paylaşılmayacak.

BİZE ULAŞIN
İletişim
  • Hacı Halil Mh. Çeşme Cd. No: 33/8
    Gebze – Kocaeli
  • +90 262 643 00 50
  • info@worksad.com
  • Pazartesi – Cuma 09:00 – 18:00
  • Cumartesi 09:00 – 13:00